Prandina Santachiara T3 stolová lampa

Stolná lampa Santachiara T3 LED s dotykovým stmievačom Stolová lampa LED Santachiara T3 pozostáva z podstavca lampy vyrobeného z jaseňového dreva, na... viac informácií »
Prandina Santachiara T3 stolová lampa
Značka: Prandina
699,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Santachiara T3 LED s dotykovým stmievačom Stolová lampa LED Santachiara T3 pozostáva z podstavca lampy vyrobeného z jaseňového dreva, na...

Stolná lampa Santachiara T3 LED s dotykovým stmievačom Stolová lampa LED Santachiara T3 pozostáva z podstavca lampy vyrobeného z jaseňového dreva, na ktorom je upevnené sklenené tienidlo z fúkaného opálového skla. Santachiara T3 má integrovaný dotykový stmievač a spája funkčnosť s elegantným dizajnom. Stolnú lampu možno umiestniť na príborník v obývačke aj na nočný stolík v hotelovej izbe. Keďže T3 je pomerne vysoká, v niektorých oblastiach ju možno umiestniť aj na podlahu. Santachiara T3 pôsobí elegantne a elegantne, avšak vďaka drevenému podstavcu nepôsobí príliš okázalo. Spoločnosť Prandina, ktorá pochádza z Talianska, bola založená v roku 1982 a odvtedy sleduje cieľ vytvárať svietidlá, ktoré vzbudzujú emócie a zároveň využívajú nadčasový dizajn, aby neprežili len trend, ale stali sa spoločníkom na celý život. Svietidlá sú tiež navrhnuté tak, aby sa dali kombinovať s inými štýlmi.
Tento obľúbený produkt Prandina Santachiara T3 stolová nájdete už dnes na našich stránkach v populárnej sekcii stolové lampy! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky za internetové ceny. Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite na ďalší tovar značky Prandina. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Prandina dlhodobo poskytuje prvotriedny tovar

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Prandina Santachiara T3 stolová lampa od značky so zárukou kvality Prandina jednoducho zaobstaráte tu trvalo výhodne! Na našej stránke za 699,90 EUR.