Prandina Santachiara T1 stolová lampa

Stolová lampa Santachiara T1 zo skla s podstavcom z jaseňového dreva Trochu podlhovasté tienidlo stolovej lampy Santachiara T1 je vyrobené z fúkaného... viac informácií »
Prandina Santachiara T1 stolová lampa
Značka: Prandina
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Santachiara T1 zo skla s podstavcom z jaseňového dreva Trochu podlhovasté tienidlo stolovej lampy Santachiara T1 je vyrobené z fúkaného...

Stolová lampa Santachiara T1 zo skla s podstavcom z jaseňového dreva Trochu podlhovasté tienidlo stolovej lampy Santachiara T1 je vyrobené z fúkaného skla, podstavec lampy je z jaseňového dreva. Stolnú lampu možno umiestniť na príborník aj na nočný stolík. V reštaurácii je tiež skutočným lákadlom pre oči. Santachiara T1 je tiež stmievateľná pomocou zabudovaného dotykového stmievača. Spája v sebe umenie sklenených odtieňov, ktoré značka Prandina predstavuje, s prírodným materiálom dreva a nestráca na komforte ani elegancii. Vďaka okrúhlemu sklenenému tienidlu pôsobí pokojne a vyrovnane a vďaka drevenému podstavcu pôsobí robustne a prirodzene. Taliansky výrobca svietidiel Prandina je známy svojimi jedinečnými sklenenými tienidlami fúkanými ústami, ktoré vytvárajú veľmi zvláštny svetelný efekt. Svietidlá sú vždy praktické a zároveň pútajú pozornosť. Santachiara T1 je dobrým príkladom toho, aký dôležitý je v spoločnosti Prandina aspekt nadčasového dizajnu.
Veľa predávaný výrobok Prandina Santachiara T1 stolová lampa máte možnosť dostať bez ťažkostí tu u nás v známej rubrike stolové lampy. Pripravili sme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu.

Super tovar Prandina Santachiara T1 stolová lampa od dodávateľa s dlhou históriou Prandina máte možnosť nakúpiť v našej internetovej ponuke vo výhodnej akcii. Cena od 459,90 EUR.