Prandina Santachiara S3 závesné svetlo

Podlhovasté závesné svietidlá Santachiara S3 Podlhovasté tienidlo závesnej lampy Santachiara S3 je vyrobené z fúkaného skla. Sklenené tienidlo tohto... viac informácií »
Prandina Santachiara S3 závesné svetlo
Značka: Prandina
589,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Podlhovasté závesné svietidlá Santachiara S3 Podlhovasté tienidlo závesnej lampy Santachiara S3 je vyrobené z fúkaného skla. Sklenené tienidlo tohto...

Podlhovasté závesné svietidlá Santachiara S3 Podlhovasté tienidlo závesnej lampy Santachiara S3 je vyrobené z fúkaného skla. Sklenené tienidlo tohto svietidla slúži aj ako difúzor, ktorý umožňuje jemnejšie dopadanie svetla do miestnosti. Otvorom v spodnej časti tienidla však svietidlo vyžaruje aj priame svetlo, ktoré dopadá nadol. Vďaka tomu je svietidlo vhodné najmä na použitie v jedálenskom priestore, ale je to aj špeciálny kus nábytku s veľmi zvláštnym svetelným efektom v kuchyni alebo na chodbe. Biely lakovaný vrchnák dodáva lampe moderný vzhľad, ale dá sa kombinovať s mnohými štýlmi interiéru. Talianska značka Prandina sa vyznačuje predovšetkým kvalitou a trvanlivosťou svojich ručne vyrábaných sklenených tienidiel. Zároveň sa neorientujú na aktuálne trendy – vytvárajú svietidlá, ktoré prežijú každý trend a dajú sa kombinovať s mnohými trendmi a štýlmi. V zľave produkt Prandina Santachiara S3 závesné máte možnosť nakúpiť aktuálne na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Táto výnimočná značka Prandina dlhodobo predáva špičkové produkty. Urobte si radosť.

V zľave tento tovar Prandina Santachiara S3 závesné svetlo od obľúbenej značky Prandina pohodlne zaobstaráte momentálne na našich stránkach naozaj výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 589,90 EUR.