Prandina Santachiara S1 závesné svetlo

Závesné svietidlá Santachiara S1 s podlhovastým tienidlom Závesné svietidlo Santachiara S1 má sklenené tienidlo, ktoré sa fúka ručne podľa... viac informácií »
Prandina Santachiara S1 závesné svetlo
Značka: Prandina
389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlá Santachiara S1 s podlhovastým tienidlom Závesné svietidlo Santachiara S1 má sklenené tienidlo, ktoré sa fúka ručne podľa...

Závesné svietidlá Santachiara S1 s podlhovastým tienidlom Závesné svietidlo Santachiara S1 má sklenené tienidlo, ktoré sa fúka ručne podľa talianskeho fúkačského umenia a má podlhovastý tvar. Vďaka sklenenému tienidlu je svetlo vyžarované jemnejšie smerom von, čo je možné len so skleneným tienidlom Prandina. Santachiara S1 má v spodnej časti skleneného tienidla otvor, cez ktorý vyžaruje ďalšie priame svetlo. Strieška je lakovaná v matnej bielej farbe, a tak ladí s celkovým harmonickým vzhľadom tohto svietidla. Prandina je taliansky výrobca svietidiel, ktorý sa preslávil svojimi tienidlami z fúkaného skla. Značka sa vyznačuje predovšetkým nadčasovým dizajnom a vysokou kvalitou všetkých svojich svietidiel. Dizajnový produkt Prandina Santachiara S1 závesné svetlo môžete zohnať pohodlne tu na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Nájdite si obľúbené kúsky v spomínanej rubrike za super ceny! Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov značky Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny tovar Prandina Santachiara S1 závesné svetlo od značky s dobrým menom Prandina je možné kúpiť práve teraz trvalo výhodne. Na našich stránkach za 389,90 EUR.