Prandina Over S5 závesné LED svietidlo, Ø 42 cm

Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla... viac informácií »
Prandina Over S5 závesné LED svietidlo
Značka: Prandina
929,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla...

Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla ako materiálu s funkčnosťou svietidla. Toto svietidlo sa dá použiť v mnohých oblastiach, napríklad ako svietidlo nad jedálenským stolom alebo nad kuchynskou linkou, ale aj v gastronómii a hotelierstve, a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa dá kombinovať s mnohými štýlmi nábytku. Tieto schopnosti z neho robia ideálneho spoločníka, ktorý prežije všetky trendy vďaka svojej dlhej životnosti a jednoduchosti. Opálovo biele sklenené tienidlo, ktoré je ručne vyrobené podľa talianskeho tradičného umenia, vytvára príjemnú atmosféru, ktorú dokážu vytvoriť len svietidlá Prandina. Taliansky výrobca Prandina spája v závesnom svietidle Over svoje najdôležitejšie hodnoty, za ktorými tento výrobca stojí: jednoduchosť, trvanlivosť a nadčasovosť. V spoločnosti Prandina vznikajú svietidlá, ktoré sú určené na dlhodobé používanie a ktoré sa nekupujú len podľa aktuálneho trendu.
Nový produkt môžete nájsť jednoducho tu na našom webe v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Máme pre vás unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za najlepšie ceny! Táto výnimočná značka Prandina pre svojich zákazníkov poskytuje špičkové výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kúsky značky Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vysokokvalitný produkt Prandina Over S5 závesné LED svietidlo, Ø 42 cm od populárneho výrobcu Prandina jednoducho môžete zaobstarať práve tu za úplne najnižšiu cenu. Ceny už od 929,90 EUR.