Prandina Over S3 závesné LED svietidlo, Ø 36 cm

Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla... viac informácií »
Prandina Over S3 závesné LED svietidlo
Značka: Prandina
849,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla...

Závesné svetlo LED Over s tienidlom z fúkaného opálového skla Závesné svietidlo Over od talianskeho výrobcu svietidiel Prandina spája eleganciu skla ako materiálu s funkčnosťou svietidla. Toto svietidlo sa dá použiť v mnohých oblastiach, napríklad ako svietidlo nad jedálenským stolom alebo nad kuchynskou linkou, ale aj v gastronómii a hotelierstve, a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa dá kombinovať s mnohými štýlmi nábytku. Tieto schopnosti z neho robia ideálneho spoločníka, ktorý prežije všetky trendy vďaka svojej dlhej životnosti a jednoduchosti. Opálovo biele sklenené tienidlo, ktoré je ručne vyrobené podľa talianskeho tradičného umenia, vytvára príjemnú atmosféru, ktorú dokážu vytvoriť len svietidlá Prandina. Taliansky výrobca Prandina spája v závesnom svietidle Over svoje najdôležitejšie hodnoty, za ktorými tento výrobca stojí: jednoduchosť, trvanlivosť a nadčasovosť. V spoločnosti Prandina vznikajú svietidlá, ktoré sú určené na dlhodobé používanie a ktoré sa nekupujú len podľa aktuálneho trendu.
Tento veľmi žiadaný tovar Prandina Over S3 závesné LED máte možnosť zaobstarať aktuálne tu na našich stránkach v kategórii závesné svietidlá. Teraz nájdete ďalšie produkty zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu. Predný výrobca Prandina vás obohatí o top výrobky. Však to vidíte sami.

Veľa obľúbený tovar Prandina Over S3 závesné LED svietidlo, Ø 36 cm od skvelej a známej značky Prandina ide zaobstarať teraz so zľavou! Práve teraz za 849,90 EUR.