Prandina Marlene S3 závesná lampa, opálová biela

Opálovo biela závesná lampa Marlene S3 od spoločnosti Prandina Marlene S3, rovnako ako väčšina majstrovských diel výrobcu svietidiel Prandina, má... viac informácií »
Prandina Marlene S3 závesná lampa
Značka: Prandina
619,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Opálovo biela závesná lampa Marlene S3 od spoločnosti Prandina Marlene S3, rovnako ako väčšina majstrovských diel výrobcu svietidiel Prandina, má...

Opálovo biela závesná lampa Marlene S3 od spoločnosti Prandina Marlene S3, rovnako ako väčšina majstrovských diel výrobcu svietidiel Prandina, má tienidlo z fúkaného skla, ktoré podporuje rozloženie svetla v miestnosti takým spôsobom, že vzniká jedinečná atmosféra, ktorú možno zažiť len so svietidlom Prandina. Svietidlo spája jednoduchosť s nadčasovou eleganciou spôsobom, ktorý vyjadruje najvyššiu kvalitu a predovšetkým dlhú životnosť. Marlene S3 sa s ľahkosťou začleňuje do už existujúcich štýlov nábytku a zároveň podporuje objavovanie nových štýlov. Matný biely lakovaný vrchnák ladí s robustným, ale ľahkým skleneným tienidlom. Prandina je výrobca, pre ktorého je dôležité, aby svietidlo vydržalo dlho, nielen počas trvania trendu. To je dôvod, prečo sú lampy pomerne jednoduché a ladia s každým novým štýlom. Spoločnosť založil v roku 1982 Sergio Prandina a medzi jeho majstrovské diela patria predovšetkým lampy so sklenenými tienidlami fúkanými ústami.
Často vyhľadávaný produkt Prandina Marlene S3 závesná lampa, opálová môžete získať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá! Pripravili sme ešte iné produkty z našej kategórie jednoducho online!

Veľmi jedinečný tovar Prandina Marlene S3 závesná lampa, opálová biela od obľúbenej značky Prandina pohodlne získate aktuálne na webe za výhodné peniaze! Ceny od 619,90 EUR.