Prandina Marlene S1 závesná lampa, opálová biela

Veľmi žiadaný produkt Prandina Marlene S1 závesná lampa, opálová biela ide získať priamo na webe v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz... viac informácií »
Prandina Marlene S1 závesná lampa
Značka: Prandina
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný produkt Prandina Marlene S1 závesná lampa, opálová biela ide získať priamo na webe v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz...

Veľmi žiadaný produkt Prandina Marlene S1 závesná lampa, opálová biela ide získať priamo na webe v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné výrobky z našej kategórie za parádnu cenu! Známy výrobca Prandina svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitný sortiment. Nakupujte výhodný u nás. Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na viac skvelých produktov od dodávateľa Prandina. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.
Závesné svietidlo Marlene S1 s tienidlom z fúkaného skla Opálovo biele závesné svietidlo Marlene S1 je kvalitné svietidlo s tienidlom z fúkaného skla od spoločnosti Prandina. Vďaka sklenenému tienidlu rozptyľuje svetlo do miestnosti veľmi jedinečným spôsobom, ako to dokážu len svietidlá Prandina. Matný biely lakovaný vrchnák veľmi dobre zapadá do celkového harmonického obrazu lampy, ktorá sa vďaka tejto elegantnej jednoduchosti dá zakomponovať do mnohých štýlov zariadenia bez toho, aby sa v ňom stratila. Špeciálna vlastnosť svietidiel Prandina vždy vyniká. Od svojho založenia v roku 1982 je talianska spoločnosť Prandina symbolom vynikajúcej kvality, ktorá dlho vydrží. Platí to najmä pre lampy so sklenenými tienidlami fúkanými ústami, ale aj všetky ostatné lampy, ktoré táto spoločnosť vyrába, spĺňajú tieto normy.

Zaujímavý produkt Prandina Marlene S1 závesná lampa, opálová biela od poprednej spoločnosti Prandina je k dostaniu aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne. Cena od 489,90 EUR.