Prandina Glam stolová lampa 48cm číra/zrkadlová

Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom... viac informácií »
Prandina Glam stolová lampa 48cm číra/zrkadlová
Značka: Prandina
1 429,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom...

Stolná lampa Glam – kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom stolíku v obývačke, alebo v prestížnej kancelárii či hotelovej hale. Pozostáva výlučne z fúkaného skla. Zatiaľ čo základňa je priehľadná, tienidlo bolo navrhnuté farebné a matné, aby sa znížilo oslnenie osvetľovacích telies, zabezpečilo rovnomerné vyžarovanie svetla a vytvoril sa kontrastný efekt. Dokonca aj kábel, ktorý bol potiahnutý textilom v červenej farbe, vyniká a dodáva svietidlu charakter. Luc Ramael navrhol stolnú lampu Glam, ktorá dodnes vyžaruje svoje vlastné čaro. Belgický dizajnér vytvára nábytok a svietidlá, ktoré sa prezentujú ako užitočné predmety bez zbytočných ozdôb. Za svoje návrhy už získal niekoľko národných a medzinárodných ocenení. Výrobcom tejto fascinujúcej stolovej lampy Glam zo skla je spoločnosť Prandina, ktorú založil Sergio Prandina v roku 1982. Výrobky tohto výrobcu majú vysokú rozpoznávaciu hodnotu vďaka jedinečnému dizajnu s odtieňmi, ktoré sú vyrobené najmä z fúkaného skla. Spoločnosť Prandina spolupracuje so známymi dizajnérmi a architektmi na celom svete. Tento kvalitný produkt Prandina Glam stolová lampa 48cm číra/zrkadlová možno nakúpiť aktuálne tu na stránkach v známej rubrike stolové lampy. Získajte ešte ostatné výrobky v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! Táto značka Prandina dlhodobo poskytuje top produkty. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež viac skvelých výrobkov od dodávateľa Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Prandina Glam stolová lampa 48cm číra/zrkadlová od dodávateľa so skvelou povesťou Prandina ľahko zoženiete tu a teraz za parádnu cenu. Teraz môžete mať za 1 429,90 EUR.