Prandina Glam stolová lampa 48 cm číra/červená

Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom... viac informácií »
Prandina Glam stolová lampa 48 cm číra/červená
Značka: Prandina
1 289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom...

Stolná lampa Glam – kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom stolíku v obývačke, alebo v prestížnej kancelárii či hotelovej hale. Pozostáva výlučne z fúkaného skla. Zatiaľ čo základňa je priehľadná, tienidlo bolo navrhnuté farebné a matné, aby sa znížilo oslnenie osvetľovacích telies, zabezpečilo rovnomerné vyžarovanie svetla a vytvoril sa kontrastný efekt. Dokonca aj kábel, ktorý bol potiahnutý textilom v červenej farbe, vyniká a dodáva svietidlu charakter. Luc Ramael navrhol stolnú lampu Glam, ktorá dodnes vyžaruje svoje vlastné čaro. Belgický dizajnér vytvára nábytok a svietidlá, ktoré sa prezentujú ako užitočné predmety bez zbytočných ozdôb. Za svoje návrhy už získal niekoľko národných a medzinárodných ocenení. Výrobcom tejto fascinujúcej stolovej lampy Glam zo skla je spoločnosť Prandina, ktorú založil Sergio Prandina v roku 1982. Výrobky tohto výrobcu majú vysokú rozpoznávaciu hodnotu vďaka jedinečnému dizajnu s odtieňmi, ktoré sú vyrobené najmä z fúkaného skla. Spoločnosť Prandina spolupracuje so známymi dizajnérmi a architektmi na celom svete. Veľa obľúbený výrobok Prandina Glam stolová lampa 48 cm číra/červená je dostupný v pohode na stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy! Teraz môžete nájsť úplne nové kusy z tejto známej kategórie za skvelú cenu. Významný dodávateľ Prandina pre svojich zákazníkov predáva top tovar Ponuka platí do vypredania zásob!

Obľúbený a kvalitný produkt Prandina Glam stolová lampa 48 cm číra/červená od populárneho výrobcu Prandina ľahko môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke extra so zľavou! Stojí teraz u nás 1 289,90 EUR.