Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/zrkadlová

Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom... viac informácií »
Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/zrkadlová
Značka: Prandina
1 179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom...

Stolná lampa Glam – kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom stolíku v obývačke, alebo v prestížnej kancelárii či hotelovej hale. Pozostáva výlučne z fúkaného skla. Zatiaľ čo základňa je priehľadná, tienidlo bolo navrhnuté farebné a matné, aby sa znížilo oslnenie osvetľovacích telies, zabezpečilo rovnomerné vyžarovanie svetla a vytvoril sa kontrastný efekt. Dokonca aj kábel, ktorý bol potiahnutý textilom v červenej farbe, vyniká a dodáva svietidlu charakter. Luc Ramael navrhol stolnú lampu Glam, ktorá dodnes vyžaruje svoje vlastné čaro. Belgický dizajnér vytvára nábytok a svietidlá, ktoré sa prezentujú ako užitočné predmety bez zbytočných ozdôb. Za svoje návrhy už získal niekoľko národných a medzinárodných ocenení. Výrobcom tejto fascinujúcej stolovej lampy Glam zo skla je spoločnosť Prandina, ktorú založil Sergio Prandina v roku 1982. Výrobky tohto výrobcu majú vysokú rozpoznávaciu hodnotu vďaka jedinečnému dizajnu s odtieňmi, ktoré sú vyrobené najmä z fúkaného skla. Spoločnosť Prandina spolupracuje so známymi dizajnérmi a architektmi na celom svete.
Obľúbený a akčný produkt možno zohnať ešte na webe umiestnený v sekcii stolové lampy. Teraz kúpite podobné produkty zo spomínanej sekcie v akcii! To nie je všetko, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Prandina. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový výrobok Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/zrkadlová od skvelej a známej značky Prandina dostanete momentálne za skvelú cenu. Akčné ceny od 1 179,90 EUR.