Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/červená

Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom... viac informácií »
Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/červená
Značka: Prandina
1 169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Glam - kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom...

Stolná lampa Glam – kompletne vyrobená z fúkaného skla so stmievačom Stolová lampa Glam je zdroj svetla, ktorý vyvoláva dojem, či už na príručnom stolíku v obývačke, alebo v prestížnej kancelárii či hotelovej hale. Pozostáva výlučne z fúkaného skla. Zatiaľ čo základňa je priehľadná, tienidlo bolo navrhnuté farebné a matné, aby sa znížilo oslnenie osvetľovacích telies, zabezpečilo rovnomerné vyžarovanie svetla a vytvoril sa kontrastný efekt. Dokonca aj kábel, ktorý bol potiahnutý textilom v červenej farbe, vyniká a dodáva svietidlu charakter. Luc Ramael navrhol stolnú lampu Glam, ktorá dodnes vyžaruje svoje vlastné čaro. Belgický dizajnér vytvára nábytok a svietidlá, ktoré sa prezentujú ako užitočné predmety bez zbytočných ozdôb. Za svoje návrhy už získal niekoľko národných a medzinárodných ocenení. Výrobcom tejto fascinujúcej stolovej lampy Glam zo skla je spoločnosť Prandina, ktorú založil Sergio Prandina v roku 1982. Výrobky tohto výrobcu majú vysokú rozpoznávaciu hodnotu vďaka jedinečnému dizajnu s odtieňmi, ktoré sú vyrobené najmä z fúkaného skla. Spoločnosť Prandina spolupracuje so známymi dizajnérmi a architektmi na celom svete. Zľavnený výrobok Prandina Glam stolová lampa 36 cm máte možnosť kúpiť práve na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy. Preskúmajte výnimočné produkty z tejto známej kategórie za výborné peniaze! Populárna značka v očiach zákazníkov Prandina ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitný sortiment U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás viac kvalitných výrobkov od značky Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento kvalitný a žiadaný kus Prandina Glam stolová lampa 36 cm číra/červená originál od značky Prandina môžete nájsť momentálne za primerané peniaze. Práve teraz za skvelú cenu 1 169,90 EUR.