Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo čierna 2700K

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré... viac informácií »
Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo čierna 2700K
Značka: Prandina
1 609,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré...

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré pripomína oblúkovú stojaciu lampu. Jeho všestrannosť spočíva najmä v možnosti horizontálneho otáčania, pretože pri vhodných podmienkach a po správnom nastavení môže optimálne osvetliť aj príjemné chvíle na pohovke, napríklad po jedle pri jedálenskom stole. Môže sa používať aj v hotelierstve a priťahuje pozornosť. Moderný dizajn stelesňuje eleganciu a kvalitu, teda presne tie faktory, ktoré taliansky výrobca svietidiel Prandina vyzdvihuje. Model Flyer W5 bol vyrobený z kovu a mimoriadne krásne rozptyľuje vyžarované svetlo prostredníctvom rozptylového disku, ktorý je zabudovaný v tienidle. Model Flyer W5 navrhla spoločnosť Needs Studios pre výrobcu Prandina z Talianska. Značka Prandina, ktorá si zakladá na najvyššej kvalite svojich značkových tienidiel fúkaných ústami, neustále rozširuje svoj sortiment výrobkov vrátane svietidiel z kovu.
Obľúbený produkt ide získať priamo u nás v kategórii nástenné svietidlá. Vyhľadajte si ďalšie produkty z našej rubriky z pohodlia domova! Známy dodávateľ Prandina má na sklade veľmi kvalitné výrobky Však to vidíte sami. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke tiež viac vybraných výrobkov značky Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo čierna 2700K od značky s tradíciou a dobrou povesťou Prandina je možné kúpiť teraz v ponuke za výpredajovú cenu. Teraz možno objednať len za 1 609,90 EUR.