Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 2 700K

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré... viac informácií »
Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 2 700K
Značka: Prandina
1 609,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré...

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré pripomína oblúkovú stojaciu lampu. Jeho všestrannosť spočíva najmä v možnosti horizontálneho otáčania, pretože pri vhodných podmienkach a po správnom nastavení dokáže optimálne osvetliť aj príjemné chvíle na pohovke, napríklad po jedle pri jedálenskom stole. Môže sa používať aj v hotelierstve a priťahuje pozornosť. Moderný dizajn stelesňuje eleganciu a kvalitu, teda presne tie faktory, ktoré taliansky výrobca svietidiel Prandina vyzdvihuje. Model Flyer W5 bol vyrobený z kovu a mimoriadne krásne rozptyľuje vyžarované svetlo prostredníctvom rozptylového disku, ktorý je zabudovaný v tienidle. Model Flyer W5 navrhla spoločnosť Needs Studios pre výrobcu Prandina z Talianska. Značka Prandina, ktorá si zakladá na najvyššej kvalite svojich značkových tienidiel fúkaných ústami, neustále rozširuje svoj sortiment výrobkov vrátane svietidiel z kovu.
Žiadaný tovar Prandina Flyer W5 nástenné možno získať bezprostredne tu na webe umiestnený v sekcii nástenné svietidlá! Preskúmajte obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu! Výrobca Prandina dodáva kvalitný tovar. Presvedčte sa sami. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme aj v ponuke ďalší kvalitný tovar značky Prandina. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 2 700K od spoločnosti s popredným postavením na trhu Prandina jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach za akčnú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 1 609,90 EUR.