Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 3000K

V zľave kus možno nakúpiť ešte u nás zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za extra... viac informácií »
Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 3000K
Značka: Prandina
1 539,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave kus možno nakúpiť ešte u nás zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za extra...

V zľave kus možno nakúpiť ešte u nás zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za extra cenu! LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne otáčať, a tak prispôsobiť individuálnym potrebám. Ak je napríklad namontovaný na stene medzi jedálenským stolom a pohovkou, môže sa Flyer používať ako lampa na jedálenskom stole aj ako osvetlenie obývacej izby v neskorších hodinách. Svietidlo Flyer W3 upúta pozornosť aj v hotelovom sektore, pretože vďaka svojmu jasu je ideálnym svietidlom na recepciách a v jedálenských priestoroch. Dizajn pripomína oblúkovú stojaciu lampu, ale keďže je namontovaná na stene, zaberá v miestnosti podstatne menej miesta. Svietidlo Flyer W3 je vyrobené z kovu a má v tienidle zabudovaný difúzor, ktorý optimálne rozptyľuje svetlo v miestnosti. Nástenné svietidlo Flyer W3 navrhlo štúdio Needs Studio pre talianskeho výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa stala známou vďaka svojim pútavým lampám s tienidlom z fúkaného skla a neustále rozširuje svoj sortiment. S modelom Flyer W3 pribudol do sortimentu ďalší člen, ktorý je však vyrobený z kovu.

Tento neodolateľný kus Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 3000K od značky so zárukou kvality Prandina jednoducho môžete zaobstarať tu teraz práve za skvelú cenu! Vo skvelej akcii za 1 539,90 EUR.