Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K

Tento akčný a v zľave tovar Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K dá sa zaobstarať bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike... viac informácií »
Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K
Značka: Prandina
1 539,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný a v zľave tovar Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K dá sa zaobstarať bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike...

Tento akčný a v zľave tovar Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K dá sa zaobstarať bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na ostatné výrobky v spomínanej kategórii za super cenu! Populárny výrobca Prandina vám predstavuje skvelý tovar. Naša ponuka je široká, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Prandina. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne otáčať, a tak prispôsobiť individuálnym potrebám. Ak je napríklad namontovaný na stene medzi jedálenským stolom a pohovkou, môže sa Flyer používať ako lampa na jedálenskom stole aj ako osvetlenie obývacej izby v neskorších hodinách. Svietidlo Flyer W3 upúta pozornosť aj v hotelovom sektore, pretože vďaka svojmu jasu je ideálnym svietidlom na recepciách a v jedálenských priestoroch. Dizajn pripomína oblúkovú stojaciu lampu, ale keďže je namontovaná na stene, zaberá v miestnosti podstatne menej miesta. Svietidlo Flyer W3 je vyrobené z kovu a má v tienidle zabudovaný difúzor, ktorý optimálne rozptyľuje svetlo v miestnosti. Nástenné svietidlo Flyer W3 navrhlo štúdio Needs Studio pre talianskeho výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa stala známou vďaka svojim pútavým lampám s tienidlom z fúkaného skla a neustále rozširuje svoj sortiment. S modelom Flyer W3 pribudol do sortimentu ďalší člen, ktorý je však vyrobený z kovu.

Veľmi obľúbený produkt Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo čierna 2700K od kvalitnej spoločnosti Prandina ľahko zaobstaráte v našej online ponuke za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz len za 1 539,90 EUR.