Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 3 000K

Tento vynikajúci produkt Prandina Flyer W3 nástenné zoženiete práve tu na webe v rubrike nástenné svietidlá! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty vo... viac informácií »
Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 3 000K
Značka: Prandina
1 539,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci produkt Prandina Flyer W3 nástenné zoženiete práve tu na webe v rubrike nástenné svietidlá! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty vo...

Tento vynikajúci produkt Prandina Flyer W3 nástenné zoženiete práve tu na webe v rubrike nástenné svietidlá! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze.
LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne otáčať, a tak prispôsobiť individuálnym potrebám. Ak je napríklad namontovaný na stene medzi jedálenským stolom a pohovkou, môže sa Flyer používať ako lampa na jedálenský stôl aj ako osvetlenie obývacej izby v neskorších hodinách. Svietidlo Flyer W3 upúta pozornosť aj v hotelovom sektore, pretože vďaka svojmu jasu je ideálnym svietidlom na recepciách a v jedálenských priestoroch. Dizajn pripomína oblúkovú stojaciu lampu, ale keďže je namontovaná na stene, zaberá v miestnosti podstatne menej miesta. Svietidlo Flyer W3 je vyrobené z kovu a má v tienidle zabudovaný difúzor, ktorý optimálne rozptyľuje svetlo v miestnosti. Nástenné svietidlo Flyer W3 navrhlo štúdio Needs Studio pre talianskeho výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa stala známou vďaka svojim pútavým lampám s tienidlom z fúkaného skla a neustále rozširuje svoj sortiment. S modelom Flyer W3 pribudol do sortimentu ďalší člen, ktorý je však vyrobený z kovu.

Veľmi obľúbený produkt Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 3 000K originál od značky Prandina je k dispozícii v našej aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Práve teraz v akcii za 1 539,90 EUR.