Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 2 700K

LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne... viac informácií »
Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 2 700K
Značka: Prandina
1 539,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne...

LED nástenné svietidlo Flyer W3 od Prandina Toto nástenné svietidlo LED upúta pozornosť nielen svojou veľkosťou, ale aj tým, že sa dá horizontálne otáčať, a tak prispôsobiť individuálnym potrebám. Ak je napríklad namontovaný na stene medzi jedálenským stolom a pohovkou, môže sa Flyer používať ako lampa na jedálenskom stole aj ako osvetlenie obývacej izby v neskorších hodinách. Svietidlo Flyer W3 upúta pozornosť aj v hotelovom sektore, pretože vďaka svojmu jasu je ideálnym svietidlom na recepciách a v jedálenských priestoroch. Dizajn pripomína oblúkovú stojaciu lampu, ale keďže je namontovaná na stene, zaberá v miestnosti podstatne menej miesta. Svietidlo Flyer W3 je vyrobené z kovu a má v tienidle zabudovaný difúzor, ktorý optimálne rozptyľuje svetlo v miestnosti. Nástenné svietidlo Flyer W3 navrhlo štúdio Needs Studio pre talianskeho výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa stala známou vďaka svojim pútavým lampám s tienidlom z fúkaného skla a neustále rozširuje svoj sortiment. S modelom Flyer W3 pribudol do sortimentu ďalší člen, ktorý je však vyrobený z kovu. Unikátny a žiadaný produkt Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 2 700K ide kúpiť ešte na našich stránkach v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá. Získajte ešte ďalšie kúsky z našej sekcie ľahko online. Populárna značka Prandina pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Exkluzívny kus Prandina Flyer W3 nástenné LED svetlo biela 2 700K od spoľahlivej značky Prandina k dispozícii teraz v ponuke za parádnu cenu! Výhodne teraz u nás za 1 539,90 EUR.