Prandina Elle T1 stolová LED lampa, žltá

Zaujímavý produkt Prandina Elle T1 stolová LED lampa, žltá ide získať ľahko tu na našom webe v kategórii stolové lampy! Nájdite si obľúbené... viac informácií »
Prandina Elle T1 stolová LED lampa
Značka: Prandina
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zaujímavý produkt Prandina Elle T1 stolová LED lampa, žltá ide získať ľahko tu na našom webe v kategórii stolové lampy! Nájdite si obľúbené...

Zaujímavý produkt Prandina Elle T1 stolová LED lampa, žltá ide získať ľahko tu na našom webe v kategórii stolové lampy! Nájdite si obľúbené výrobky z tejto populárnej rubriky za super peniaze. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Prandina. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
LED stolová lampa Elle T1 z kovu od Prandina Stolná lampa LED Elle T1 je vyrobená z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj svetla LED. Vďaka minimalistickému, ale ušľachtilému dizajnu sa prispôsobí mnohým štýlom zariadenia a napriek tomu vždy upúta pozornosť. Najmä na pracovnom stole, ale aj ako nočná lampička sa mimoriadne dobre vyníma – vo vašej domácnosti aj v hoteli. Vypínač svietidla sa nachádza na kábli. Stolnú lampu Elle T1 navrhol Jannis Ellenberger pre výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa preslávila najmä vďaka použitiu sklenených tienidiel vo svojich lampách a preslávila sa talianskym sklárskym umením, pomocou ktorého sa tienidlá vyrábajú. Výrobca si v celom sortimente zakladá na kvalite a funkčnosti.

Veľmi žiadaný produkt Prandina Elle T1 stolová LED lampa, žltá od skvelého výrobcu Prandina ľahko môžete zohnať u nás za outletovú cenu! Výhodne za 459,90 EUR.