Prandina Elle T1 stolová LED lampa, čierna

LED stolová lampa Elle T1 z kovu od Prandina Stolná lampa LED Elle T1 je vyrobená z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj svetla LED. Vďaka... viac informácií »
Prandina Elle T1 stolová LED lampa
Značka: Prandina
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stolová lampa Elle T1 z kovu od Prandina Stolná lampa LED Elle T1 je vyrobená z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj svetla LED. Vďaka...

LED stolová lampa Elle T1 z kovu od Prandina Stolná lampa LED Elle T1 je vyrobená z ohýbaného kovu a má zabudovaný zdroj svetla LED. Vďaka minimalistickému, ale ušľachtilému dizajnu sa prispôsobí mnohým štýlom zariadenia a napriek tomu vždy upúta pozornosť. Najmä na pracovnom stole, ale aj ako nočná lampička sa mimoriadne dobre vyníma – vo vašej domácnosti aj v hoteli. Vypínač svietidla sa nachádza na kábli. Stolnú lampu Elle T1 navrhol Jannis Ellenberger pre výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina sa preslávila najmä vďaka použitiu sklenených tienidiel vo svojich lampách a preslávila sa talianskym sklárskym umením, pomocou ktorého sa tienidlá vyrábajú. Výrobca si v celom sortimente zakladá na kvalite a funkčnosti.
Lacný kus Prandina Elle T1 stolová LED nájdete tiež tu na stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy! Pozrite sa na akčné kúsky z tejto populárnej sekcie ľahko online.

Tento skvelý výrobok Prandina Elle T1 stolová LED lampa, čierna od našej známej značky Prandina môžete zohnať práve dnes lacno. K dispozícii teraz v predaji za 459,90 EUR.