Prandina Chorus Mini 3R závesná lampa, opál biela

Závesné svietidlo Chorus Mini 3R s tienidlami z fúkaného skla v opálovo bielej farbe Závesné svietidlo Chorus Mini 3R má tri tienidlá z fúkaného... viac informácií »
Prandina Chorus Mini 3R závesná lampa
Značka: Prandina
1 169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Chorus Mini 3R s tienidlami z fúkaného skla v opálovo bielej farbe Závesné svietidlo Chorus Mini 3R má tri tienidlá z fúkaného...

Závesné svietidlo Chorus Mini 3R s tienidlami z fúkaného skla v opálovo bielej farbe Závesné svietidlo Chorus Mini 3R má tri tienidlá z fúkaného skla, ktoré sú pripevnené k vrchlíku v rôznych výškach. Tým sa zabráni ich vzájomnému narážaniu a rozbitiu. Rôzne výšky navyše zabezpečujú jasné, ale príjemné rozloženie svetla v miestnosti, ktoré je navyše rozptýlené sklenenými tienidlami. Kombinuje tak funkčnosť svietidla s estetikou tienidla, ktoré je fúkané podľa talianskeho tradičného umenia. Závesné svietidlo Chorus Mini 3R možno použiť na mnohých miestach, ale svoj potenciál naplno rozvinie najmä vo veľkej vstupnej hale hotela alebo reštaurácie. Krása tienidla z fúkaného skla je ochrannou známkou talianskeho výrobcu svietidiel Prandina a dodáva svietidlám ich rozpoznateľnú hodnotu. Jednoduchý dizajn nijako neovplyvňuje presnosť a bezchybnosť svietidiel, ale iba ich zvýrazňuje. Vysoké požiadavky zakladateľa Sergia Prandinu existujú od založenia spoločnosti v roku 1982 a zaručujú najvyššiu kvalitu svietidiel.
Unikátny a žiadaný výrobok môžete kúpiť už dnes tu na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť nové kúsky z tejto kateógrie v akcii! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite na viac kvalitného tovaru od výrobcu Prandina. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov Prandina ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné produkty.

Tento akčný produkt Prandina Chorus Mini 3R závesná lampa, opál biela od známej kvalitnej značky Prandina dostanete teraz za super peniaze. V akcii od 1 169,90 EUR.