Prandina Bima W1 USB nástenné LED svietidlo, biela

Elegantné nástenné svietidlo LED Bima W1 s variabilným pripojením USB, biele Nástenné svietidlo LED Bima W1 je vybavené praktickým pripojením USB, a... viac informácií »
Prandina Bima W1 USB nástenné LED svietidlo
Značka: Prandina
459,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné nástenné svietidlo LED Bima W1 s variabilným pripojením USB, biele Nástenné svietidlo LED Bima W1 je vybavené praktickým pripojením USB, a...

Elegantné nástenné svietidlo LED Bima W1 s variabilným pripojením USB, biele Nástenné svietidlo LED Bima W1 je vybavené praktickým pripojením USB, a tak slúži nielen na osvetlenie, ale aj na nabíjanie smartfónu, notebooku alebo tabletu. Pripojenie USB je k nástennému svietidlu pripojené bielym dlhým káblom a možno ho flexibilne namontovať na vhodné miesto v rámci jeho polomeru. Svietidlo z kovu tak spĺňa individuálne požiadavky. Hodí sa najmä na montáž na stenu nad posteľ alebo vedľa nej, ale je aj praktickým pútačom pozornosti v predsieni nad komodou. Aby sa zabezpečil rovnomerný svetelný lúč a aby neoslňoval, je v tienidle nástenného svietidla zabudovaný difúzor. Nástenné svietidlo Bima W1 USB navrhol taliansky produktový dizajnér Filippo Protasoni pre talianskeho výrobcu osvetlenia Prandina. Spoločnosť Prandina, založená v roku 1982, sa vyznačuje predovšetkým vysokokvalitnými svietidlami so sklenenými tienidlami fúkanými ústami podľa talianskeho umenia fúkania skla. Aj keď séria Bima nemá takéto sklenené tienidlo, predstavuje kombináciu najvyššej kvality s maximálnou funkčnosťou, rovnako ako všetky lampy od spoločnosti Prandina.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Prandina Bima W1 USB nástenné LED svietidlo, biela máte možnosť zaobstarať práve teraz tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Vyberte si skvelé produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii!

Tento vynikajúci produkt Prandina Bima W1 USB nástenné LED svietidlo, biela od dodávateľa so skvelou povesťou Prandina k dispozícii teraz v ponuke so zľavou! Cena už od 459,90 EUR.