Prandina Bima T1 USB stolová LED lampa, biela

Biela stolová LED lampa Bima T1 s pripojením USB Stolná LED lampa Bima T1 USB vyrobená z kovu slúži nielen ako osvetlenie pracovného stola, ale aj ako... viac informácií »
Prandina Bima T1 USB stolová LED lampa
Značka: Prandina
359,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biela stolová LED lampa Bima T1 s pripojením USB Stolná LED lampa Bima T1 USB vyrobená z kovu slúži nielen ako osvetlenie pracovného stola, ale aj ako...

Biela stolová LED lampa Bima T1 s pripojením USB Stolná LED lampa Bima T1 USB vyrobená z kovu slúži nielen ako osvetlenie pracovného stola, ale aj ako nabíjacia stanica pre smartfón, notebook a iné elektronické zariadenia vďaka USB pripojeniu v základni lampy. Vďaka tejto praktickej doplnkovej funkcii je vhodný nielen na stôl v domácnosti, ale môže byť obľúbeným produktom aj v hotelovom sektore. Vďaka difúzoru z plastu v tienidle vyžaruje svetlo rovnomerne a bez oslnenia, čím vytvára príjemné osvetlenie, ktoré je vhodné najmä na akcentové osvetlenie. Jas sa dá nastaviť pomocou prepínača na ráme. Stolnú LED lampu Bima T1 navrhol taliansky produktový dizajnér Filippo Protasoni pre výrobcu osvetlenia Prandina. Ochrannou známkou svietidiel Prandina sú sklenené tienidlá fúkané ústami, ktoré sa vyrábajú v Taliansku od roku 1982 podľa talianskeho umenia fúkania skla.
Vynikajúci kus Prandina Bima T1 USB stolová LED lampa, biela dá sa zaobstarať v pohode na stránkach v známej sekcii stolové lampy. Vyberte si akčné produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! Vedúci dodávateľ Prandina vyrába špičkový sortiment.

Tento akčný produkt Prandina Bima T1 USB stolová LED lampa, biela od našej známej značky Prandina nájdete teraz v ponuke v bezva akcii! Výhodne za 359,90 EUR.