Podlhovasté závesné LED svietidlo Space B, biele

LED závesná lampa Space B s integrovaným stmievačom Jej moderný dizajn predurčuje predĺženú LED závesnú lampu Space B na použitie v rámci... viac informácií »
Podlhovasté závesné LED svietidlo Space B
Značka: Nordlux
269,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED závesná lampa Space B s integrovaným stmievačom Jej moderný dizajn predurčuje predĺženú LED závesnú lampu Space B na použitie v rámci...

LED závesná lampa Space B s integrovaným stmievačom Jej moderný dizajn predurčuje predĺženú LED závesnú lampu Space B na použitie v rámci súčasného obytného prostredia. Esteticky navrhnutá závesná lampa s modernými funkciami presvedčí aj z hľadiska technológie osvetlenia. Je vybavená vysokovýkonným, energeticky úsporným LED modulom, ktorý vytvára veľmi náladové osvetlenie okolia v teplej bielej farbe svetla. Okrem toho je možné pomocou stmievača inštalovaného na svietidle plynule regulovať farbu svetla od 3 000 K na 2 200 K. Praktické je, že sa svietidlo môže nastaviť na obe strany, čo umožňuje vyžarovanie svetla smerom nadol alebo skôr do strán. – budič LED zabudovaný v baldachýne – nositeľka ocenenia Red Dot 2019 Žiadaný výrobok Podlhovasté závesné LED svietidlo Space B, biele môžete zaobstarať ešte tu u nás v populárnej sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si skvelé produkty z tejto sekcie z pohodlia domova!

Unikátny výrobok Podlhovasté závesné LED svietidlo Space B, biele od spoločnosti so skvelým menom Nordlux ide zohnať práve dnes až neuveriteľne lacno. Akčné ceny od 269,90 EUR.