Podlahový zapustený reflektor Quick Square GU10

Efektívny podlahový zapustený LED reflektor Quick Square GU10 s krytom z ušľachtilej ocele Podlahový zapustený LED reflektor osvetľuje chodníky a... celý popis>
Podlahový zapustený reflektor Quick Square GU10
Značka: Deko-Light
46 EUR79 EUR Zľava -42%
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Efektívny podlahový zapustený LED reflektor Quick Square GU10 s krytom z ušľachtilej ocele Podlahový zapustený LED reflektor osvetľuje chodníky a plochy vonkajšieho areálu. Vyžaduje montážny výrez 10,2 cm. Montážna hĺbka je 11,5 cm. Svietidlo s krytom z ušľachtilej ocele má hliníkovú vstavanú zásuvku a je pripravené na pripojenie na 230 V. Na podporu dlhej životnosti by sa malo vyhnúť montáži do priehlbín. Prítomnosť vody vo vstavanej hliníkovej zásuvke alebo na svietidle ho poškodí. Optimálne odvodňovanie cez štrkové lôžko a efektívna drenáž sú nutné.
Podarený výrobok Podlahový zapustený reflektor Quick Square získate pohodlne tu a teraz na našich stránkach v kategórii nájazdové svietidlá. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov Deko-Light má k dispozícii vysoko kvalitné produkty. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký. Máme aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Deko-Light. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.