Podlahová zapustená lampa Ceci 160 okrúhla čierna

LED svietidlo do zeme Ceci s funkciou zmeny farby - vhodné aj pre príjazdové cesty zapustene LED svietidla Ceci je navrhnuté tak, aby bolo robustné a... viac informácií »
Podlahová zapustená lampa Ceci 160 okrúhla čierna
LED svietidlo do zeme Ceci s funkciou zmeny farby - vhodné aj pre príjazdové cesty zapustene LED svietidla Ceci je navrhnuté tak, aby bolo robustné a...

LED svietidlo do zeme Ceci s funkciou zmeny farby – vhodné aj pre príjazdové cesty zapustene LED svietidla Ceci je navrhnuté tak, aby bolo robustné a všestranné. Môže byť použitý takmer kdekoľvek vonku – aj na úsekoch s premávkou. Jednoduchý, okrúhly dizajn s čiernym rámom z liatej živice a matným polykarbonátovým difúzorom zostáva opticky v pozadí; Čo je však neprehliadnuteľné, je vysoký svetelný výkon použitej LED žiarovky GX53, ktorá vyžaruje buď teplé biele, univerzálne biele alebo biele svetlo denného svetla (nastaviteľné spínačom priamo na žiarovke). – možno prejsť; nosnosť do 2 000 kg – Odolnosť proti nárazu: IK09 Tento kvalitný a lacný produkt je dostupný už dnes na stránkach v známej kategórii nájazdové svietidlá! Vyberte si ešte ostatné produkty z tejto sekcie za internetové ceny. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Fumagalli predstavuje prémiové výrobky Pozrite so sami. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov značky Fumagalli. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Podlahová zapustená lampa Ceci 160 okrúhla čierna od výrobcu Fumagalli jednoducho nájdete v aktuálnej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Aktuálne v akcii za 70 EUR.