lightservice.sk

T-LED DimLED ovládač pod tlačidlo 069119

Tento neodolateľný produkt T-LED DimLED ovládač pod tlačidlo 069119 od top značky T-LED jednoducho získate na našich stránkach teraz práve až neuveriteľne lacno. V akcii za cenu 12,36 EUR.
EAN: 1100687984286
T-LED DimLED ovládač pod tlačidlo 069119
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
12,36 EUR

Popis produktu

Miniatúrný LED ovládač – stmievač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládača a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať 1 okruh, ktorý sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratiu s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia. Tento model ovládača možno schovať napríklad pod vypínač a na samotný vypínač ho zapojiť.
Pre správnu funkciu je nutné, aby sa jednalo o tlačidlo (vypínač, ktorý sa po stlačení vracia do pôvodnej polohy). Ovládanie prebieha na tlačidle, kedy krátkym stlačením tlačidla zapnete alebo vypnete, pridržaním nastavujete intenzitu svetla.
Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Odporúčame inštalovať v min. 30-50 cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie 230 V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Ďalšie parametre: Rozmery 43 x 17 mm. Dosah až 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. . . . . . . . . . . . . . . . . .