Plátené tienidlo čierne 25/16

Toto stredne veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Plátené tienidlo čierne 25/16
Značka: QAZQA
39,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto stredne veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Toto stredne veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 25 a výšku 16 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu čiernu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Úplne unikátny produkt môžete získať pohodlne tu u nás zaradený v sekcii tienidlo na lampu! Získajte výnimočné kusy z tejto rubriky vo výhodnej akcii! Značka QAZQA dodáva prvotriedny produkty. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalší skvelý tovar od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super kus Plátené tienidlo čierne 25/16 originál od značky QAZQA je možné nakúpiť u nás teraz v zľave! Teraz za akčnú cenu 39,95 EUR.