Plátené tienidlo biele 50/40/26

Toto veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je... viac informácií »
Plátené tienidlo biele 50/40/26
Značka: QAZQA
185 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je...

Toto veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer 50 cm dole, 40 cm hore a má výšku 26 cm. Okrúhla zúžená ľanová kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodá vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu bielu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Kvalitný a žiadaný produkt môžete zohnať práve teraz tu na našich stránkach v známej rubrike tienidlo na lampu! Mrknite na akčné produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu.

Tento zľavnený produkt Plátené tienidlo biele 50/40/26 od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA môžete nájsť práve teraz za výpredajovú cenu! Aktuálne v akcii za 185 EUR.