Plátené tienidlo biele 35/25/15

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27.... viac informácií »
Plátené tienidlo biele 35/25/15
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27....

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 25 cm a má výšku 15 cm. Okrúhla zúžená ľanová kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodá vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu bielu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Lacný tovar možno nakúpiť taktiež tu na našom webe umiestnený v sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto známej sekcie za najnižšiu cenu! Predný výrobca QAZQA má k dispozícii prémiové výrobky Môžete sa presvedčiť sami!

Kvalitný a lacný produkt Plátené tienidlo biele 35/25/15 od skvelého výrobcu QAZQA môžete si kúpiť práve tu za skvelú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 105 EUR.