Plátené tienidlo biele 25/16

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Plátené tienidlo biele 25/16
Značka: QAZQA
39,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 25 a výšku 16 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu bielu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar zoženiete aktuálne na stránkach zaradený v rubrike tienidlo na lampu! Teraz kúpite úplne nové produkty v spomínanej sekcii v zľave! Máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Plátené tienidlo biele 25/16 od spoločnosti so skvelým menom QAZQA pohodlne získate dnes za výborné peniaze! Na našich stránkach za 39,95 EUR.