Foscarini Plass media závesná lampa E27, sivá

Závesné svietidlo Foscarini Plass media - inšpirované benátskymi sklenenými korálkami Jedinečný povrch, ako aj špeciálny materiál samotného... viac informácií »
Foscarini Plass media závesná lampa E27
Značka: Foscarini
539 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Foscarini Plass media - inšpirované benátskymi sklenenými korálkami Jedinečný povrch, ako aj špeciálny materiál samotného...

Závesné svietidlo Foscarini Plass media – inšpirované benátskymi sklenenými korálkami Jedinečný povrch, ako aj špeciálny materiál samotného tienidla robia závesnú lampu Plass media takou výnimočnou. Tienidlo sa zdá byť vyrobené zo skla, ale v skutočnosti je vyrobené z priehľadného polykarbonátu, ktorý je rotačne tvarovaný. Touto technikou možno vyrábať veľké duté telesá bez zvárania. Vďaka tomu však vznikajú v materiáli malé nerovnosti, ktoré robia každú lampu jedinečnou a tienidlo vyzerá skôr ako sklo. Inšpiráciou boli tvary a farby sklenených korálikov benátskej tradície; modernosť mediálnej lampy Plass vychádza z použitia plastu, ktorý pripomína sklo bez toho, aby bol sklom. Medzinárodný dizajnér Luca Nichetto, ktorý má svoje ateliéry v Benátkach a Štokholme, navrhol sériu svietidiel Plass pre benátskeho výrobcu Foscarini. Pripomína mu antické časy, hoci je vyrobený z moderných materiálov – dokonalá symbióza.

Zľavový produkt Foscarini Plass media závesná lampa E27, sivá od dodávateľa so skvelou povesťou Foscarini jednoducho zoženiete práve teraz u nás za super cenu! Teraz môžete mať za 539 EUR.