Nástenné LED svietidlo Belize, 2-plameňové, biele

Dvojplameňové LED nástenné svetlo Belize Nástenné svietidlo Belize s dvoma hlavami žiaroviek, ktoré vizuálne evokuje asociácie s prvkami slúchadiel,... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Belize
Značka: Wofi
28 EUR45 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Dvojplameňové LED nástenné svetlo Belize Nástenné svietidlo Belize s dvoma hlavami žiaroviek, ktoré vizuálne evokuje asociácie s prvkami slúchadiel,...

Dvojplameňové LED nástenné svetlo Belize Nástenné svietidlo Belize s dvoma hlavami žiaroviek, ktoré vizuálne evokuje asociácie s prvkami slúchadiel, je v kontexte moderného prostredia absolútnym pútačom pozornosti. Nástenné svietidlo je vyrobené úplne z kovu s atraktívnou povrchovou úpravou, LED diódy sú inštalované za plastovým krytom a môžu tak bez oslnenia vyžarovať do miestnosti svoje veľmi útulné teplé biele svetlo. Belize – špičkový doplnkový zdroj svetla pre moderné obytné priestory.

Akčný tovar Nástenné LED svietidlo Belize, 2-plameňové, biele od skvelého a známeho výrobcu Wofi jednoducho nájdete práve teraz v našej ponuke vo výpredajové akciu. Iba teraz za 28 EUR.