Arcchio Samsa nástenná lampa, 2-pl., čierna

Nástenné svietidlo Samsa nastavuje úžasné svetelné akcenty Štvorcové nástenné svietidlo Samsa je vyrobené z hliníka. Lampa je celá čierna, iba v... viac informácií »
Arcchio Samsa nástenná lampa
Značka: Arcchio
30 EUR50 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Samsa nastavuje úžasné svetelné akcenty Štvorcové nástenné svietidlo Samsa je vyrobené z hliníka. Lampa je celá čierna, iba v...

Nástenné svietidlo Samsa nastavuje úžasné svetelné akcenty Štvorcové nástenné svietidlo Samsa je vyrobené z hliníka. Lampa je celá čierna, iba v strede je zlatý prúžok. Tieto dve farby ladia a vytvárajú moderný celkový obraz. Svetlo uniká smerom hore a dole. Vznikajú umelecké kužele svetla, ktoré sa odrážajú na stene. V miestnosti tak vznikajú efektívne svetelné akcenty. Svietidlo je možné použiť na osvetlenie chodby alebo inej malej miestnosti. Samsa môže slúžiť aj ako doplnkové osvetlenie v obývacej izbe.

Lacný výrobok Arcchio Samsa nástenná lampa, 2-pl., čierna od známej kvalitnej značky Arcchio je možné zakúpiť práve teraz u nás za akčnú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 30 EUR.