PIR detektor pohybu zapustený biely

Pohybový senzor, ktorý inštalujete do stropu. Tento biely senzor pripojíte k svojej žiarovke tak, aby sa rozsvietil, kedykoľvek chcete. Tento detektor... viac informácií »
PIR detektor pohybu zapustený biely
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohybový senzor, ktorý inštalujete do stropu. Tento biely senzor pripojíte k svojej žiarovke tak, aby sa rozsvietil, kedykoľvek chcete. Tento detektor...

Pohybový senzor, ktorý inštalujete do stropu. Tento biely senzor pripojíte k svojej žiarovke tak, aby sa rozsvietil, kedykoľvek chcete. Tento detektor pohybu má dve možnosti nastavenia: 1. Čas môžete nastaviť, ako dlho má lampa svietiť. To je možné vykonať od 10 – 5 sekúnd. do 4-1 min. 2. LUX, vaše umenie nastavenia, keď má senzor dovolené reagovať. Napríklad napríklad pri súmraku alebo iba vtedy, keď je skutočne tma a je detekovaný pohyb.
Veľa obľúbený produkt PIR detektor pohybu zapustený možno získať ešte na webe v obľúbenej kategórii príslušenstvo! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze.

V zľave výrobok PIR detektor pohybu zapustený biely od známej spoločnosti QAZQA môžete si kúpiť v aktuálnej ponuke za outletovú cenu! Na našej stránke za 31 EUR.