Philips Star výkyvné LED svetlo sivé 2-pl.

Stropné LED svietidlo Star – otočný reflektor pre zacielené osvetlenie Stropné svietidlo Star s dvoma zdrojmi svetla pozostáva z dvoch nastaviteľných... viac informácií »
Philips Star výkyvné LED svetlo sivé 2-pl.
Značka: Philips
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Star – otočný reflektor pre zacielené osvetlenie Stropné svietidlo Star s dvoma zdrojmi svetla pozostáva z dvoch nastaviteľných...

Stropné LED svietidlo Star – otočný reflektor pre zacielené osvetlenie Stropné svietidlo Star s dvoma zdrojmi svetla pozostáva z dvoch nastaviteľných reflektorov, čím sa zvyšuje funkčnosť tohto svietidla. Vďaka variabilným reflektorom je možné individuálne meniť nasmerovanie svetla. Dizajn tohto svietidla je jednoduchý a nadčasový.
Veľmi obľúbený produkt Philips Star výkyvné LED svetlo sivé 2-pl. je k dostaniu tiež na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Mrknite na ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii v zľave. Máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov od výrobcu Philips. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto výnimočná značka Philips má v stále ponuke prémiové výrobky Ponuka platí do vypredania zásob!

Veľa predávaný kus Philips Star výkyvné LED svetlo sivé 2-pl. od dodávateľa kvalitných produktov Philips ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz práve vo výhodnej akcii. Produkt nakúpite teraz u nás za 64,90 EUR.