Pendel Corpa 3-fázová závesná lampa čierna/dymová

Závesné svietidlo Corpa na vybavenie 3-fázového koľajnicového systému Závesné svietidlo Corpa s jedným plameňom je ideálnou voľbou, keď je... viac informácií »
Pendel Corpa 3-fázová závesná lampa čierna/dymová
Závesné svietidlo Corpa na vybavenie 3-fázového koľajnicového systému Závesné svietidlo Corpa s jedným plameňom je ideálnou voľbou, keď je...

Závesné svietidlo Corpa na vybavenie 3-fázového koľajnicového systému Závesné svietidlo Corpa s jedným plameňom je ideálnou voľbou, keď je potrebné dosiahnuť vizuálne moderné, priame osvetlenie pomocou 3-fázového koľajnicového systému. Konštrukcia pozostáva z koľajnicového adaptéra, závesu a valcového hliníkového závesu v čiernej farbe, ako aj z otvoreného priehľadného skla v tvare kužeľa s príťažlivým odtieňom. Ako zdroj svetla možno použiť LED reflektor QPAR16 GU10. Tento veľmi obľúbený kus Pendel Corpa 3-fázová závesná lampa čierna/dymová je na získanie taktiež tu na našich stránkach zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty zo spomínanej kategórie jednoducho online! Táto značka Molto Luce dlhodobo predáva vysoko kvalitné produkty. U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Molto Luce. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Pendel Corpa 3-fázová závesná lampa čierna/dymová od výrobcu Molto Luce pohodlne získate na našich stránkach za výhodné peniaze! Produkt je v súčasnosti v predaji za 200 EUR.