Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 3pl

Trojlampový stropný reflektor Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Tento stropný reflektor s tromi žiarovkami sa dá používať veľmi... viac informácií »
Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 3pl
Značka: Paulmann
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojlampový stropný reflektor Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Tento stropný reflektor s tromi žiarovkami sa dá používať veľmi...

Trojlampový stropný reflektor Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Tento stropný reflektor s tromi žiarovkami sa dá používať veľmi všestranne, pretože sa hodí do každého interiéru vďaka svojej farebnej schéme v bielej farbe s malými chrómovými detailmi a je vybavený stupňom ochrany IP44, takže ho neovplyvní ani vlhkosť a reflektor možno bez problémov namontovať v kúpeľni. Tieto tri body možno cielene umiestniť tak, aby osvetľovali rôzne časti miestnosti. Svetelné zdroje možno ľubovoľne vyberať, takže farbu svetla a uhol lúča možno meniť podľa vlastného výberu. Podarený produkt Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 3pl obstaráte aktuálne tu na webe zaradený v kategórii bodové svetlá! Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie za akčnú cenu! Slávny dodávateľ Paulmann môže ponúknuť vynikajúci sortiment.

Nový produkt Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 3pl od tejto skvelej značky Paulmann ľahko môžete zohnať práve teraz až neuveriteľne lacno! Práve teraz za skvelú cenu 129,90 EUR.