Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 2pl

Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli ponúka široké... viac informácií »
Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 2pl
Značka: Paulmann
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli ponúka široké...

Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli v bielej a chrómovej farbe s krytím IP44 Dvojsvetelné stropné bodové svietidlo Zyli ponúka široké možnosti použitia. Vďaka bielej farbe s jemnými chrómovými detailmi a krytiu IP44 ho možno použiť v rôznych priestoroch, dokonca aj v kúpeľni alebo iných vlhkých priestoroch. Osvetľovacie teleso možno ľubovoľne vybrať (max. 10 W) a možno ho ľahko vymeniť. Dva reflektory sa dajú otáčať, aby sa svetelné žiarenie dalo nasmerovať do rôznych oblastí. Úplne jedinečný tovar Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 2pl je dostupný práve teraz na našom webe v kategórii bodové svetlá. Vyhľadajte si ešte ostatné produkty z našej kategórie jednoducho online!

Kvalitný a žiadaný tovar Paulmann Zyli strop. bodové svetlo biela/chróm 2pl od spoločnosti so zárukou kvality Paulmann zaobstaráte v súčasnosti za outletovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 89,90 EUR.