Paulmann ZigBee LED modul Coin 470 lm

Smart Home ZigBee LED modul Coin s teplou bielou farbou svetla Na modernizáciu na inteligentné ovládanie: Existujúce zapustené bodové svietidlá s... viac informácií »
Paulmann ZigBee LED modul Coin 470 lm
Značka: Paulmann
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Smart Home ZigBee LED modul Coin s teplou bielou farbou svetla Na modernizáciu na inteligentné ovládanie: Existujúce zapustené bodové svietidlá s...

Smart Home ZigBee LED modul Coin s teplou bielou farbou svetla Na modernizáciu na inteligentné ovládanie: Existujúce zapustené bodové svietidlá s priemerom 50 mm možno ľahko modernizovať na LED a Smart Home. Stačí vybrať starý zdroj svetla, vložiť a pripojiť Coin pomocou rýchloupínacích svoriek. Po úspešnej inštalácii je teraz možné zabudované bodové svietidlá integrovať do vhodného a kompatibilného systému Smart Home, ako je napríklad Philips Hue. Ovládanie modulu LED pomocou aplikácie alebo hlasového asistenta je teda možné, rovnako ako plynulé stmievanie. Technické údaje/kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu alebo pomocou diaľkového ovládania Paulmann ZigBee (pozri príslušenstvo). – Možnosť pripojenia do siete – rozsah sa zvyšuje od produktu k produktu – Kompatibilný s Amazon Alexa Echo Plus, Philips Hue Bridge 2 (okrem: Hue Entertainment), LEDVANCE SMART+
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Paulmann ZigBee LED modul Coin 470 lm môžete nakúpiť v pohode na stránkach v rubrike smarthome zapustené svetla! Máme pre vás parádne produkty z našej kategórie za super cenu!

Tento exkluzívny produkt Paulmann ZigBee LED modul Coin 470 lm od skvelého a známeho výrobcu Paulmann nájdete tu teraz práve za extra cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 45 EUR.