Paulmann Wire Mac II lankový systém 7-pl. chróm

Sedemsvetelný káblový systém Wire Mac II v matnom chróme Drôtový systém Wire Mac II sa dodáva ako kompletná súprava pripravená na pripojenie.... viac informácií »
Paulmann Wire Mac II lankový systém 7-pl. chróm
Značka: Paulmann
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sedemsvetelný káblový systém Wire Mac II v matnom chróme Drôtový systém Wire Mac II sa dodáva ako kompletná súprava pripravená na pripojenie....

Sedemsvetelný káblový systém Wire Mac II v matnom chróme Drôtový systém Wire Mac II sa dodáva ako kompletná súprava pripravená na pripojenie. Skladá sa z 10 m dlhého kábla, siedmich svietidiel s päticami GU5,3, ktoré možno umiestniť kdekoľvek na kábli, transformátora a montážneho materiálu. Drôtový systém je ideálny na osvetlenie veľkých miestností alebo dlhých chodieb a možno ho namontovať nielen na strop, ale aj na stenu alebo na šikmú strechu.
Kvalitný a žiadaný produkt Paulmann Wire Mac II lankový systém 7-pl. chróm môžete dostať aktuálne tu a teraz na našom webe v rubrike lankové svetelné systémy. Pripravili sme ďalšie produkty z tejto sekcie za výborné peniaze. Dodávateľ Paulmann svojim zákazníkom dodáva kvalitný tovar.

Tento kvalitný produkt Paulmann Wire Mac II lankový systém 7-pl. chróm od výrobcu so zárukou kvality Paulmann môžete si kúpiť momentálne na našich stránkach za výhodné peniaze! Stojí teraz u nás 149,90 EUR.