Paulmann Ivo chodníkové LED svietidlo, 230V

Cestné svetlo Ivo LED pre nepriame zvýraznenie LED cestné svetlo Ivo stelesňuje štýlový a moderný osvetľovací objekt pre vonkajšiu plochu. Je... viac informácií »
Paulmann Ivo chodníkové LED svietidlo
Značka: Paulmann
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Cestné svetlo Ivo LED pre nepriame zvýraznenie LED cestné svetlo Ivo stelesňuje štýlový a moderný osvetľovací objekt pre vonkajšiu plochu. Je...

Cestné svetlo Ivo LED pre nepriame zvýraznenie LED cestné svetlo Ivo stelesňuje štýlový a moderný osvetľovací objekt pre vonkajšiu plochu. Je ideálny pre zvýrazňujúce osvetlenie chodníkov a terás a svojim dizajnom zaujme, aj keď je vypnutý. Štvorcové ploché telo je opatrené hore okrúhlou dutinou, cez ktorú je možné pozerať sa dovnútra. Nad týmto kruhovým prierezom je integrovaný svetelný zdroj LED, ktorý cielene a selektívne vyžaruje svoje svetlo smerom nadol, čím sa opäť odráža od rámu a vytvára nepriame osvetlenie.

Nový tovar Paulmann Ivo chodníkové LED svietidlo, 230V od poprednej spoločnosti Paulmann ľahko môžete zaobstarať práve teraz v našej ponuke za výpredajovú cenu. Ponuky už od 189,90 EUR.