Paulmann Powerline lankový LED systém, 5-pl. biela

Káblový systém Powerline s výkonnými svietidlami Systém Powerline II LED je ideálny pre miestnosti, ktoré vyžadujú veľa svetla. Základná súprava... viac informácií »
Paulmann Powerline lankový LED systém
Značka: Paulmann
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Káblový systém Powerline s výkonnými svietidlami Systém Powerline II LED je ideálny pre miestnosti, ktoré vyžadujú veľa svetla. Základná súprava...

Káblový systém Powerline s výkonnými svietidlami Systém Powerline II LED je ideálny pre miestnosti, ktoré vyžadujú veľa svetla. Základná súprava pozostáva z transformátora, kábla, svietidiel a montážneho materiálu vrátane návodu. Jednotlivé svietidlá možno na kábli rozmiestniť samostatne a nastaviť tak, aby bolo možné smerové osvetlenie nasmerovať do rôznych častí miestnosti.
Tento vynikajúci kus Paulmann Powerline lankový LED systém, 5-pl. biela možno zohnať ešte tu na webe v známej rubrike lankové svetelné systémy. Nájdite si unikátne kúsky v spomínanej rubrike za super ceny. Vehlasný výrobca Paulmann pre svojich zákazníkov dodáva prvotriedne výrobky. Veď to vidíte sami.

Tento zľavnený tovar Paulmann Powerline lankový LED systém, 5-pl. biela od nášho výrobcu Paulmann nájdete práve teraz za výborné peniaze! Akčná cena 289,90 EUR.