Paulmann Plug & Shine 93929 rozdeľovač 3x

3-smerný distribútor pre Plug & Shine S týmto plastovým, vodotesným a prachotesným rozdeľovačom je možné napájať až tri svietidlá Plug & Shine... viac informácií »
Paulmann Plug & Shine 93929 rozdeľovač 3x
Značka: Paulmann
20 EUR
Overiť dostupnosť »
3-smerný distribútor pre Plug & Shine S týmto plastovým, vodotesným a prachotesným rozdeľovačom je možné napájať až tri svietidlá Plug & Shine...

3-smerný distribútor pre Plug & Shine S týmto plastovým, vodotesným a prachotesným rozdeľovačom je možné napájať až tri svietidlá Plug & Shine alebo prepojovacie káble prostredníctvom spoločného pripojenia. Môže byť položený nad alebo pod zemou. Súčasťou sú krycie kryty na zatváranie nepoužívaných zásuviek. – Celková dĺžka kábla: max. 50 m
Vysoko kvalitný tovar Paulmann Plug & Shine 93929 je k dostaniu ľahko tu na našich stránkach v známej sekcii príslušenstvo paulmann plug & shine! Pripravili sme pre vás ešte podobné produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. Táto značka Paulmann má na sklade skvelé výrobky A to ešte nie je všetko! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave kus Paulmann Plug & Shine 93929 rozdeľovač 3x pochádzajúce od značky Paulmann získate práve dnes za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti za cenu 20 EUR.