Paulmann Neordic Lavea rastlinné závesné, biela

Závesné svietidlo Neordic Lavea s otočným tienidlom Závesné svietidlo Neordic Lavea, ktoré harmonicky ladí s mnohými štýlmi interiéru, sa pomocou... viac informácií »
Paulmann Neordic Lavea rastlinné závesné
Závesné svietidlo Neordic Lavea s otočným tienidlom Závesné svietidlo Neordic Lavea, ktoré harmonicky ladí s mnohými štýlmi interiéru, sa pomocou...

Závesné svietidlo Neordic Lavea s otočným tienidlom Závesné svietidlo Neordic Lavea, ktoré harmonicky ladí s mnohými štýlmi interiéru, sa pomocou špeciálnej lampy na rastliny (k dispozícii ako príslušenstvo) mení na svietidlo, ktoré stimuluje rast rastlín v interiéri. Tienidlo je vybavené malými štrbinami, ktoré zabezpečujú optimálne vetranie použitej žiarovky. Okrem toho sa dá tienidlo otáčať, aby svetlo svietilo vždy tam, kde je potrebné. – Stmievateľné (externé) Tento lacný výrobok nájdete jednoducho tu na webe zaradený v rubrike svetlo pre rastliny! Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super cenu. Výrobca Paulmann má v stálej ponuke top sortiment. Presvedčte sa.

Tento lacný tovar Paulmann Neordic Lavea rastlinné závesné, biela od obľúbeného výrobcu Paulmann ľahko získate tu teraz práve výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 40 EUR.