Paulmann LED žiarovka E14 4W 1800K dym sklo stmiev

LED žiarovka E14 4 W s dymovým sklom, stmievateľná Sklo vo farbe dymu, LED diódy s veľmi teplou, zlatistou farbou svetla inštalované v technológii... viac informácií »
Paulmann LED žiarovka E14 4W 1800K dym sklo stmiev
Značka: Paulmann
10 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka E14 4 W s dymovým sklom, stmievateľná Sklo vo farbe dymu, LED diódy s veľmi teplou, zlatistou farbou svetla inštalované v technológii...

LED žiarovka E14 4 W s dymovým sklom, stmievateľná Sklo vo farbe dymu, LED diódy s veľmi teplou, zlatistou farbou svetla inštalované v technológii žiaroviek – tento dizajn robí z kvapkovej LED lampy s päticou E14 dokonalý zdroj svetla v obytnom priestore. V otvorených svietidlách s viacerými plameňmi pôsobí nielen veľmi dekoratívne, ale poskytuje aj teplé a útulné svetlo, ktoré vyžaruje do všetkých smerov a dá sa stmievať pomocou mnohých komerčne dostupných stmievačov. Technické údaje/vlastnosti: – Dekoratívny vzhľad s dymovým sklom a technológiou vlákien – Teplé zlaté svetlo (1 800 K) – Svetelné emisie všade naokolo – Možnosť stmievania pomocou mnohých komerčne dostupných stmievačov
Veľa podarený tovar Paulmann LED žiarovka E14 4W 1800K dym možno zaobstarať jednoducho na našich stránkach v známej sekcii led žiarovky! Pripravili sme pre vás obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za výborné peniaze!

Veľmi obľúbený produkt Paulmann LED žiarovka E14 4W 1800K dym sklo stmiev od obľúbenej značky so zárukou kvality Paulmann jednoducho môžete zaobstarať tu za skvelú cenu! Iba teraz za 10 EUR.