Paulmann LED Nova Coin hranaté stmievateľné, biele

Stmievateľné, otočné, krytie IP23 - štvorcové zapustene LED svietidla Nova Coin Nova Coin kombinuje harmonický dizajn, vysokú energetickú účinnosť... viac informácií »
Paulmann LED Nova Coin hranaté stmievateľné
Stmievateľné, otočné, krytie IP23 - štvorcové zapustene LED svietidla Nova Coin Nova Coin kombinuje harmonický dizajn, vysokú energetickú účinnosť...

Stmievateľné, otočné, krytie IP23 – štvorcové zapustene LED svietidla Nova Coin Nova Coin kombinuje harmonický dizajn, vysokú energetickú účinnosť a funkčnosť v zapustene LED svietidla, ktoré je možné použiť v kombinácii s inými bodmi na vytvorenie jedinečného konceptu osvetlenia. Štvorcový LED bod je vyrobený z hliníka a je dodávaný s pevne zabudovaným LED svetelným zdrojom. Svetelný zdroj vyžaruje do miestnosti teplé biele svetlo v rozsahu otočenia o 50 ° a je možné ho stlmiť ľubovoľným štandardným spínačom svetla pomocou integrovaného 3-stupňového stmieva? . Plochá konštrukcia škvrny umožňuje jeho inštaláciu aj v malých hĺbkach dutín od 3 do 3,5 cm. Inštalácia na strop sa vykonáva s prídržnými pružinami a chráni strop pred poškodením, aj keď je opakovane inštalovaný a demontovaný. Ochrana proti striekajúcej vode IP23 zabraňuje vnikaniu vlhkosti.
Podarený tovar Paulmann LED Nova Coin hranaté ide získať práve tu na našich stránkach v populárnej rubrike zapustené svietidlá. Pozrite sa na akčné výrobky z tejto kateógrie za najlepšie ceny. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od značky Paulmann. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Paulmann LED Nova Coin hranaté stmievateľné, biele od nášho známeho výrobcu Paulmann môžete si kúpiť tady teraz výhodne! Teraz za akčnú cenu 30 EUR.