Paulmann Juwel reflektorová LED žiarovka GU5,3 3 W

3W reflektorová LED žiarovka GU5.3 s uhlom vyžarovania 38°. Reflektor LED osvetľuje obytný priestor teplým bielym svetlom a je ideálny na smerové... viac informácií »
Paulmann Juwel reflektorová LED žiarovka GU5
Značka: Paulmann
9,90 EUR
Overiť dostupnosť »
3W reflektorová LED žiarovka GU5.3 s uhlom vyžarovania 38°. Reflektor LED osvetľuje obytný priestor teplým bielym svetlom a je ideálny na smerové...

3W reflektorová LED žiarovka GU5.3 s uhlom vyžarovania 38°. Reflektor LED osvetľuje obytný priestor teplým bielym svetlom a je ideálny na smerové osvetlenie v bodových, bodových a stropných svietidlách. S reflektorom sa dajú vytvoriť skvelé svetelné momenty, pretože svetlo vyžaruje dozadu v trblietavom striebornom odraze. Technické vlastnosti: – Porovnávacia hodnota: 26 W – Životnosť: 50 000 hodín – Uhol lúča: 38
Veľa žiadaný tovar Paulmann Juwel reflektorová LED žiarovka GU5,3 3 W nájdete bez ťažkostí na našom webe v populárnej sekcii led žiarovky. Teraz si môžete vybrať skvelé produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. Populárna značka Paulmann má v ponuke top výrobky Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento lacný produkt Paulmann Juwel reflektorová LED žiarovka GU5,3 3 W od kvalitnej značky Paulmann pohodlne dostanete u nás právě skutočne lacno. Výhodne teraz u nás za 9,90 EUR.