Paulmann Cone lankový systém zákl. 5pl chróm matná

Päťplameňový káblový systém Cone LED s nastaviteľnými svietidlami So systémom Cone LED wire možno efektívne a predovšetkým flexibilne osvetliť... viac informácií »
Paulmann Cone lankový systém zákl. 5pl chróm matná
Značka: Paulmann
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Päťplameňový káblový systém Cone LED s nastaviteľnými svietidlami So systémom Cone LED wire možno efektívne a predovšetkým flexibilne osvetliť...

Päťplameňový káblový systém Cone LED s nastaviteľnými svietidlami So systémom Cone LED wire možno efektívne a predovšetkým flexibilne osvetliť akúkoľvek miestnosť. Či už sú namontované rovno, na sklone stropu alebo pod uhlom – drôtové systémy ponúkajú neobmedzené možnosti dizajnu a hodia sa do každej miestnosti. Systém pozostáva z vedenia, transformátora a piatich svietidiel, ktoré možno ľubovoľne rozmiestniť pozdĺž vedenia. Sú navrhnuté v mierne zúženom tvare, majú lesklý ozdobný krúžok a saténový krúžok v otvore a dajú sa otáčať a natáčať tak, aby ich svetlo dosiahlo do každého kúta miestnosti a aby sa cielene osvetlili rôzne časti miestnosti alebo nábytku.
Najpredávanejší kus Paulmann Cone lankový systém zákl. môžete nájsť jednoducho tu na našom webe zaradený v sekcii lankové svetelné systémy. Získajte ešte ďalšie kusy z našej sekcie z pohodlia domova.

Obľúbený kus Paulmann Cone lankový systém zákl. 5pl chróm matná od skvelého a známeho výrobcu Paulmann ľahko môžete zohnať v našej online ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Na našej stránke za 239,90 EUR.