Paulmann Clever Connect Medal nábytkové, biele

LED nábytkové svetlo Clever Connect Medal laditeľné biele Či už chcete osvetliť pracovnú plochu v kuchyni, dielni alebo hobby miestnosti alebo... viac informácií »
Paulmann Clever Connect Medal nábytkové
LED nábytkové svetlo Clever Connect Medal laditeľné biele Či už chcete osvetliť pracovnú plochu v kuchyni, dielni alebo hobby miestnosti alebo...

LED nábytkové svetlo Clever Connect Medal laditeľné biele Či už chcete osvetliť pracovnú plochu v kuchyni, dielni alebo hobby miestnosti alebo vyzdobiť dekoratívne predmety na policiach alebo vitrínach – s nábytkovým svietidlom Medal zo série Clever Connect je možné všetko. V kombinácii s LED ovládačom, ktorý zodpovedá počtu svietidiel, a Switch Bowl, spínačom, ktorý funguje ako diaľkové ovládanie, je možné nastaviť rôzne farby svetla v rozsahu od teplej bielej (2 700 K) po denne svetlo (6 500 K) a svetlo sa dá nastaviť tlmené. Séria Clever Connect ponúka individuálne osvetlenie nábytku. Rôzne svetlá v sérii možno kombinovať pomocou jednoduchého zásuvného systému. Podľa počtu svietidiel a celkového príkonu je potrebné zvoliť vhodný LED ovládač, ktorý sa rovnako ako spínacia misa na spínanie musí objednať ako príslušenstvo. Pozor: Nastaviteľná biela funkcia je možná iba s miskou Switch Bowl, ktorú je možné objednať ako príslušenstvo. Tento akčný a v zľave produkt Paulmann Clever Connect Medal máte možnosť zohnať ľahko na našom webe v známej rubrike nábytkové osvetlenie. Teraz nájdete ešte iné produkty z našej sekcie z pohodlia domova! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Paulmann vás obohatí o skvelé produkty.

Veľmi obľúbený produkt Paulmann Clever Connect Medal nábytkové, biele s osvedčenou značkou Paulmann ľahko nájdete v našej ponuke navždy výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 25 EUR.